Güvenlik Firmaları Listesi, Özel Güvenlik, - Güvenlik Firmaları İstanbul

Rüzgar Tirübünleri Güvenliği

Wind Power Plant Security in Turkey

Also known as a wind farm , a group of  wind turbines interconnected to a common power provider system through a system of transformers, distribution lines, and (usually) one substation. Operasyon, kontrol ve bakım fonksiyonları genellikle gözle muayene ile desteklenmiş bilgisayarlı izleme sistemlerinin bir ağ üzerinden merkezi vardır. Operation, control, and maintenance functions are often centralized through a network of computerized monitoring systems, supplemented by visual inspection. Bu yaygın ABD'de kullanılan bir terimdir; Avrupa'da eşdeğer bir üretim istasyonu olarak bilinir. This is a term commonly used in the United States; in Europe, the equivalent is known as a generating station.

Wind Power in Turkey

Security Companies

Altay Güvenlik Çatalca daki rüzgar tirübünlerinin özel güvenlik görevini üstlenmiş pozisyondadır. Yaklaşık 15 km karelik ormanlık alanda 3 senedir hizmet vermekte olan  Altay güvenlik bu alanda kandini ispatlamış durumdadır. enerrji tesisleri gibi tüm dünyaca stratejik alan sayılan bu kritik bölgede altay güvenliğin profosyonel elemanları silahlı ve silahsız olarak gruplara ayrılmış bir şekilde bu stratejik tesisin güvenliğini sağlamaktadır.

 

Sizde Hadımköy veya başka bir bölgede stratejik öneme ait tüm tesislerin güvenliğini altay güvenliğin deneyimli ellerine teslim edebilirsiniz.