Hakkımızda

Toplumun, içinde bulunan tüm insanların kişisel hak ve özgürlüklerinin yanında kişisel – kamusal birikimlerinin her türlü tehdide karşı korunması Güvenlik kavramının içindedir. Herkesin huzur ve güven içinde varlığının devamlılığının sağlanması güvenliğin en önemli amacıdır.

 

Altay güvenlik, 1995 yılından beri Türkiye’nin bir çok ilinde, özellikle dünya üzerinde bile önemli yeri olan metropol şehrimiz İstanbul’da bir çok başarılı projeye imza atmıştır. Eskiden herhangi bir mevzuatı, yasası olmayan özel güvenlik sektörü, 2004 yılında 5188 sayılı özel güvenlik yasası ile kapsamlı bir şekilde değerlendirilip, günümüz güvenlik şartlarına uygun hale getirilip kanuna bağlanmıştır.

 
elektronik güvenlik sistemleri
 

Altay güvenlik, 5188 sayılı özel güvenlik yasa ve mevzuatına uygun, eski asker ve polisten oluşan uzman yönetici kadrosu, alanında eğitimli tecrübeli güvenlik görevlileri ile silahlı – silahsız, her hizmet alanına uygun kullandığı elektronik güvenlik sistemleri ve bu sistemleri kullanabilen donanımlı ekibiyle profesyonel bir şekilde güvenlik hizmeti sunar. Günümüz şartlarında sadece fiziki tedbirlerle güvenlik hizmeti sağlanmış olsa bir çok açıdan güvenlik açığı oluşur. Bu şekilde kişi, kurum yada işletmenin tam anlamıyla güvenliği sağlanmış olmaz.

 

Altay olarak, kişi, kamu kurumu veya özel işletmelerin güvenlik hizmetlerinde, alanında uzman yönetici kadromuz tüm risk unsurlarını detaylı bir şekilde değerlendirir. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olduğu için onlarla da görüşmeler yapıp, ortak güvenlik planı oluşuruz. Güvenliğini sağlayacağımız alan için personel seçimimizi de titizlikle yaparız. Ayrıca kullanacağımız elektronik güvenlik sistemlerinin kurulumu ve sonrasında profesyonel destek sağlarız.

 
Güvenlik Personelleri
 

Güvenliğini sağladığımız alanlarda görevli güvenlik personellerimiz bu sistemlerin her aşaması için gerekli donanım ve yeterliliğe sahiptir. Bizim kendi içimizde kurduğumuz denetim birimimiz, hizmet sunduğumuz yerleri haberli habersiz ziyaret ederek sürekli kontrolü sağlar.

 

Altay güvenlik, 1995 yılından beri, 7 gün 24 saat hız kesmeden, disiplinli ve özverili çalışmaları sonucu ortaya çıkardıkları hizmet anlayışı ile Türkiye’de sağlam adımlarla her geçen büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Güvenlikte önemli olan risklerin meydana gelmeden önlenmesidir. Yılların kazandırdığı tecrübe ile tüm riskleri önceden değerlendirip önlemler alarak, sizlere güvenli ortamlarda yaşama veya çalışma alanı sağlıyoruz.

 

Altay güvenlik olarak, deneyimli yönetici kadromuz, alanında eğitimli profesyonel güvenlik görevlilerimizle, sizlerin huzuru ve güvenliğini sağlamak için, bize ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızdayız.